Çarşamba, Aralık 06, 2006

Teşekkür Ederiz

Köyümüzün yolların asfaltlanmasında emeği geçen Sayın Büyükşehir Belediye Başkanımız Melih GÖKÇEK beyefendiye, Ak Parti Grup Başkanı Ayhan YILMAZ beyefendiye, Büyükşehir Belediyesi Yol Asfalt Şube Müdürü Erol KAYA beyefendiye, şef Çetin Bey'e ,tüm işçi arkadaşlara ve Ayaş İlçesinde emeği geçen tüm ilçe teşkilatına sonsuz teşekkürlerimizi arz eder en kısa zaman da köyümüzde misafir etmek isteriz.

4 yorum:

atafaruk dedi ki...

Ayaşlı kardeşim bu ne hız ya . :)))
Teşekkür ederim.

musti dedi ki...

"kötü kızı annesi, iyi kızı el övermiş"
Teşekkür yorumlarınızın "el" tarafından yapılmadığı dikkate alınırsa çok anlamlı bir deyim.

ayaşlı dedi ki...

yollarımızın yapılmasına çok sevindim en son köyümüze gittiğimizde yolların yarısı yapılmıştı ... ne ilginçtirki dastar köyünün yolları köyün başlangıcından köyün bitimine kadar pürüzsüz yapılmış... çok şaşırmıştım ...neyse bizim yollarında yapılmış olmasına sevindim bayramda köye gitmeyi düşünüyordum belki cahit abi bayramkoyu.com sitesi için bize bir tanışma toplantısı düzenler ne dersiniz?

atafaruk dedi ki...

Ayaşlı evet yollar güzel olmuş. Hatta köyün iç kısımlarında bazı yerlere kadar asfaltlanmış. Her taraf tertemiz olmuş. Yollar otoban gibi şimdi, pürüzsüz, yağ gibi yol. İnşallah şoför arkadaşlar hızlı araç kullanmazlar.